DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 253 254 255 256 257 258
 • Čau chlapi,nechci vám nějak moc radit,ale připadá mi divné,že už poněkolikáté vyhrál tipovačku nick šubi,za kterým je vždycky jen jiné číslo.Navíc tipy těchto nicků jsou zadávány dost brzo posobě.Žeby nějaký vychcánek který si několika různými tipy zvyšuje šanci na výhru?

  • Ano, již zítra bude v tipovačce uvedeno, že každý smí tipovat pouze jednou. Šubimu jsme to chtěli říct až přijde do fanshopu, ale o cenu zatím neprojevil zájem.

 • Já se tedy musím zastat Vlajkonoše, protože nevím, kde jsi viděl dobrej výkon?

  Pro mě dost těžká holomajzna, kolikrát jim přeskočil puk hokejku, obránci nejsou schopni rozehrát a kolikrát namazali útočníkům Litoměřic??

  V útoku bez nápadu, pořádně si nenahrají, když už se dosanou do šance, tak přestřelí z metru branku.

  Jediné pozitivní jsou 3 body, nic víc.

  • Na druhou stranu jsme už letos odehráli zápasy, ve kterých jsme hráli pěkný hokej, byli lepší, ale nevyhráli. Takže buďme rádi za tři body, protože ty teď potřebujeme, a je jedno, jakým způsobem jsme je získali.

  • Jo kluci holomajzna? Hokej o těch chybách je. Neviděl jsem nikdy, že by za celý zápas v 1. lize někdo nějakou chybu neudělal. Kolik jsme získali my puků včera při rozehrávce LT? Kolik těch puků získali zase oni? Je to normální, že pod tlakem tu chybku někdo udělá, kolikrát za to nemůže ani hráč, ale nečekaný odraz puku od mantinelu nebo plexiskla. Zvláště u nás na zimáku se ty puky kutálej po hranách mantinelu jak nikde jinde.

   Ono dávat si to přesně na hokejky v tréninku je něco jiného než v ostrým zápase.

   Buďme rádi za to, že už aspoň v přesilovkách chodí kluci před branku a ty šance si vytvářejí. Je to několikanásobně lepší, když před tou bránou stojí a maj u sebe hráče, kterého je musí hlídat. A ne jak třeba s Jihlavou, kdy tam nestál nikdo a oni nás furt mleli u mantinelu, bo nikoho před tou bránou nestrážíli. Jinak, že obránce při střele trefí prvního hráče před sebou se stává i těm Top hráčům. Pořád je lepší se o tu střelu pokusit než to honit a motat v rohu.

   Tolik šancí co to včera mohli dávat do prázdné a nic z toho. No a coo. Třeba to štěstí přijde proti mančaftům jako jsou Kladno nebo Budějky, kdy těch šancí zas tolik nebude, ale z toho mála to tam začne padat.

   Já bych se snažil hledat to pozitivní a ne pořád dokola kritizovat za každou blbost. A už vůbec bych ne kritizoval jednotlivce a ještě k tomu jmenovitě. To, když si pak někdo přečte así ho to nepotěší. To, že to udělal blbě mu řeknou jiní odborníci. Od toho, aby se neduhy ve hře objevovali méně, to co jim jde zase bylo lepší…je tu trenér a spol.

   Věřím, že urvou aspoň 2 body v Ústí a se Šumprem to bude za 3.

  • Šancí měli na 3 zápasy dopředu. Na začátku jsme na ně vlítli, dalo by se říct, že hráči LT nevěděli kam dřív skočit. Museli faulovat a jít do oslabení. Za stavu 2:0 se to trochu obrátilo a LT si začali vytvářet šance a taky tuším že v přesilovce snížili. Nutno podotknout, že ta akce a gól byl prostě nádherný. Ve druhé třetině..na začátku nás LT asi 4 minuty nepustili za červenou. Poté už byli asi Jestřábi jasně lepší. Po třetí brance byli na ručník, ale nemohoucnost našich dostat puk do brány je držel nad vodou. Ve třetí třetině jsme měli výborný přesilovky. Jen jsme mohli dát aspoň branku….nechce to tam spadnout ani když už je brána skoro prázdná.

   No dnes to určitě bylo 100x lepší než s Jihlavou. A konečně hráči chodí před branku. Dokonce ve dvou. I když aspoň ten jeden by mohl tomu golmanovi zakrývat výhled. Přišlo mi, že viděl pořád a proto ty střely od modré nebyli nebezpečný. K dorážkám těm hráčům chybí půl kroku. A ten puk je taky neposeda.

   3 body zasloužený. A pořád nechápu co těm odborníkům se tu nelíbí. Když furt kydáte obujte brusle a ukažte jací jste frajeři…se vsadím, že ti rejpali v životě nestáli na bruslích…

  • Co mě zarazilo takt fakt, že ač LT byli poslední minutku nastěhovaní u nás v pásmu tak se ani nepokusili odvolat brankáře…

  • K tribunám se moc nevyjadřuju. Bylo to prořídlé :-)

   no jináč furt nechápu pokřik „od září až do konce března…“ Ten chorál by se měl úplně vypustit, je to nic moc, tiché, člověk lape po dechu, na konci už to nemá žádný volty…nejhorší chorál…

  • Jirka Slovák, ale myslím si, že jeden dobrej brankář je sám o sobě málo. Grigárek není zkušenej a Šimboch, nehledě na to, jak je dobrej, bohužel Zubrům nepatří. To by tak chtělo, aby se ho Třinec vzdal…zjevně si to tu užívá a chytá ku*evsky dobře. :)

 • I já zastávám názor, že tu osmičku v poklidu uděláme, i když to tak nevypadá.

  Vedení oproti loňsku udělalo strašně moc, přivedli sem hráče, které by chtěli i ostatní. To, že jsou tady je výborná práce. Vrchní se poučili z loňska a dá se říct, že to mužstvo je výkonnostně úplně někde jinde než s tím co tu bylo loni.

  Příprava byla super. Málo jsme inkasovali, gólů sice taky moc nestřiĺeli, ale vyhrávalo se. A ti mladí kluci maj taky svou kvalitu.

  Začala liga a na ledě to vypadá úplně jinak než v přípravě. Co se stalo? Nestalo se vubec nic :-) je to hold už na ostří nože a ač kluci makaj a makaj tak jim tam nespadne nic. Opravdu nic. Na každý gól se nadřou. Stačí pár šmudlů a z těch borců to spadnout musí.

  Ostatně trochu chápu kritiku lidí, si hned mysleli jak budeme hrát čelo tabulky a jsme na chvostu. Věřte pánové, že hokejkám to taky jedno není. Nazvat je žoldáky?? Na tom se trochu zamyslete.

  Taky se mi nelíbilo na utkání s Jihlavou spousta věcí. Poŕád jsem čekal, že Kamil něco vymyslí. Po 1. Třetině i po 2. Třetině. Ale ten obrázek hry byl pořád defakto stejný. Ale taky se musíte podívat jakým způsobem hrála Jihlava. To byl styl alá Zlín nebo Slavia za Růžu. Ale naši bojovali. Jezdili pozadku, makali. Hold narazili na skvěle připravený tým ..

  Trenérovi a hráčům věřím, že to bude klapat. Pan Luňák tu letos vybudoval mužstvo, který tu bylo naposledy tak v sezóně 2002/2003.

  To nejhorší co teď člověk může udělat je kydat na ně špínu. A to se týče i mladýho Luňáka. To už není objektivní kritika ale výplody fantazie a zasedlost.

  Takže hurá na hokej. Dneska fouká takové vichr, že ta deka na mužstvu je tatam 😀

  • yes, konečně normální komentář, každej umí doma sedět u pc a psát kritiku, ale dojít na stadion a vyjádřit podporu dokáží jen opravdoví fans a Prostějov takové má!!!! a pár jedinců na foru, kteří neumí napsat pár vět bez pravopisných chyb, na to vůbec nereaguji – to jsou Ti, co jen kritizují, ale na stadion nechodí – možná chodí, ale jen když se daří :-)

 • Dnes to bude za 3 body, doma hrajeme dobře a já věřím, že naše mužstvo se výsledkově zvedne, protože kvalita na to určitě je. Jinak hráčům není co závidět, i oni chtějí venku vyhrávat, ale prostě to tam nepadá, ale to se zlomí. Hráči jsou si vědomi, že pokud se párkrát vyhraje i venku, bude plný barák a o to jde, proto se ten hokej hraje a ne jen nadávat a kritizovat, myslím že vedení PV hokeje se snažilo a přitáhlo kvalitní hráče, nebo to mohli v létě rozpustit a nechodili by jsme na nic. Věřím že play off bude

  • Pokud je pro Tebe dement někdo, komu se nelíbí předváděná hra, tak prosím… Mimochodem Tobě přijde, že má hra hlavu a patu? Stačí Ti předposlední místo a 13 vstřelených branek?

  • Taky nechápu proč by DF zavírali kvůli mně. Nikdy jsem nekritizoval Dr Luňáka, ani mladého. Nenapsal jsem ani slovo proti jedinému hráči, nebo jejich výkonu. Kritizoval jsem „taktiku“ trenéra. Stojím si za tím, že pod jiným, kvalitnějším trenérem by výkon byl o dost lepší. To, že dnes vyhráli, super, máme 3 body, ale ta hra dobrá nebyla. Kdyby tady byla znovu Jihlava a předvedla stejný výkon jako minule, prohráli bysme. Pro Lebkouna, bruslit umím a řekl bych, že obstojně, hokej jsem jako malý hrál. Prostě můj názor je ten, že pokud chceme opravdu tam, kde to mužstvo má být, musí se změnit trenér. Pokud se někomu můj názor nelíbí, je mi to líto. Nejvíc je mi líto Dr Luňáka, hrát střed tabulky, přišlo by dnes určitě o 1000 lidí víc, to je jen dnes pro něj -70000 Kč. Nacpal do toho peníze a nynější výsledek zatím podobný jako loni, ale s hráči úplně jiných kvalit a za úplně jiné peníze.

  • Já asi nebudu ani žrát, abych měl prachy a moh si po cestě a všude vyléčit mindráky!!!

  • tak se zrovna stavte ve škodovce a podej te si ruky , mate to po ceste