DISKUZE


Základní informace + pravidla:

  • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
  • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
  • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.
1 251 252 253 254 255 259
  • Do Kladna nejedu vlezli do něj pracovní záležitosti proto mám 2 volné lístky do sektorů hostů cena 85kč /ks. Koupeno přes TIKETPORTÁL SAZKY Předání v Prostějově tel. 777 88 58 51.

  • Zdarec 🙂 Co ty nové trička a šály – prodávají se už , foto náhodou nebude??Díky za odpověd a mějte se 😉

  • Kdyz to bude Kladno, zajimal by me vas odhad, kolik divaku prijde v sobotu.

  • INFORMACE O VSTUPENKÁCH NA KLADNĚ!!!
    1) Autobusoví fanoušci vstupenky řešit nemusí, pro všechny jsou zajištěny na oba zápasy!
    2) Fanoušci, kteří se chystají do Kladna autem, si musí lístek sami koupit buď v online prodeji nebo přímo na pokladně v Kladně. Doporučujeme však první variantu.
    http://www.rytirikladno.cz/cz/vstupenky-on-line
    3) Vstupenky kupujte do sektoru 06, v případě vyprodání pak do vedlejších sektorů, ze kterých můžete bez problému přejít k ostatním Prostějovanům.
    4) Do Kladna všichni v černém!!!

  • Bude na Kladně možnost spát v buse (čili ubytko za 0,-)? Děkuji za odpověď

  • zdarec, měl by někdo míst(a)o na Kladno? ideálně ve středu.

  • DODATEČNÉ INFO O VÝJEZDU!
    1) Všichni v černém!!!
    2) Od 11 hodin budeme prodávat v restauraci U Hudečků nová černá trička a také šály. Oboje za 250 Kč/ks. Na stejném místě budeme také vybírat platby za výjezd! Přijďte prosím nejpozději do 12 hodin.
    3) Na pokladně ZS si můžete ve stejnou dobu koupit v předprodeji vstupenky na domácí dvojzápas, tak na nic nečekejte a berte!
    http://www.lhkjestrabi.cz/clanek.asp?id=SPECIALNI-PREDPRODEJ-PRO-UCASTNIKY-VYJEZDU-DO-KLADNA-3867
    VŠICHNI DO KLADNA!!!

  • Na středu mám v autě 2 volné místa do Kladna. tel .777 88 58 51.
    Odjezd mezi 13 – 14h se zájemci si čas upřesníme.

  • PLAY-OFF ZAČÍNÁ!!!
    1) Trička, šály a další suvenýry kupujte zítra od 11 hodin v restauraci U Hudečků nebo poté přímo v sektoru na Kladně! Fotky a ceny naleznete v sekci Fanshop. Co se neprodá, tak půjde do fanshopu o víkendu na domácích zápasech.
    2) Na sraz si nachystejte celkem 1020 Kč (bus 550 Kč, ubytování 250 Kč, 2 vstupenky 220 Kč).
    VŠICHNI DO KLADNA!!!

    • Bych se ohromě divil kdyby přišlo víc než na Vsetín, 3500 by asi byl malej zázrak.

    • Mělo to skvělou úroveň, první den totální šílenství, druhé den byla cítit obrovská snaha, a většina lidí se mačkala i přes již probíhající vyčerpání 😀 Ještě kdyby se tak podařilo zfanatizovat „full house“ teď o víkendu.

      Chorea úžasná, chlapci, krásná práce 🙂

    • Myslím, že oba tebou jmenované tábory jsme venku spláchli. A pokud se doma vše podaří, spláchneme je i v domácích zápasech. Otázka zní, jestli bychom se měli srovnávat s Přerovem či Havířovem nebo myslet výš. Přerovu celou sezonu jezdí banda duchen v čele s pěstební dělnicí (na druhou stranu respekt za to, že jezdí), ti už snad žádné ultras ani nemají. Také ty derby stojí za vyliž prdel. No a Az fans, to raději bez komentáře. Bez Baníku jsou už totální nuly.
      První zápas v sektoru šílenství. Děkuju za to. Možná dobře, že nás nebylo 200 a v tom 100 čumilů, ale vyjel každý, kdo chtěl fandit a bavit se.

    • Myslím, že nejeden Havířovák teď lituje, že se před léty sami pasovali na krále ligy. Upletli si na sebe bič, který je teď pořádně promrskává. Jinak naše počty a fandění super 🙂 Snad to teď potvrdíme doma 🙂

    • Když si porovnám náš výjezd s Přerovem a Havířovem, tak velká paráda. Přes 80 fandících, stojících u sebe, na obou zápasech, dvě výjezdová chorea a opravdu dobrý support po většinu obou zápasů. Zatímco Meosiktas v necelé padesátce fans v Praze roztahaní po celém obrovském sektoru a havířovští králové ligy v neskutečných 11 kusech na Motoru, to je ostuda jak hrom…

  • ZÍTRA VŠICHNI 15:15 NA POCHOD!!!
    Zítra má být po dlouhé době teplota nad nulou, takže nemějte žádné obavy z umrznutí. Ihned po pochodu se vydáme do kotle, kde rozpoutáme prostějovské peklo!!!
    FANDÍ CELÝ STADION!!!
    http://www.fop1913.cz/ctvrtfinale/

  • Tak dneska super výkon! Zítra zopakovat a je to bomba! Havířov a Přerov NIC. Ale Ovcomrdi po třech zápasech skóre 1:16 tak to je pěkná sračka ! Už mě stáli hromadu peněz,ale jsou to ale kundy jalovy. Ptfuj.

    • Myslím,že PŘEPIŠTE DĚJINY ! Takovej výprask tu nepamatuju a to budou ještě zítra dál nakupovat !!! 🙂

  • Musím se smát jak jsou kladenští fanoušci přesvědčení o svém postupu do semi. O to víc budou ve čtrtek brečet.. Včera to hořely dvě šály Kladna na stadioně? A ta obrácená vlajka byla koho?

    • Vidláci do pražské periferie 😀 Hurá na vélet 🙂

    • Já myslím, že se šašci (děvky) budou ještě divit….dnes věřím, že to urveme taky! 🙂 jojo byly to dvě šály a vlajky jsem si ani nevšiml…ale z tohohle komentáře na fanklubu fans Kladna se fakt musím smát:
      milos-KL
      3. březen 2018 – 19:58
      no to mi nerikej, ze ty vidlaci pojedou jeste v utery k nam…

      Tohle opravdu svědčí o inteligenci houpacího koně…no jo, je to těžké zkousnout prohru od vidláků 😀 a dnes i další 😀

  • Kladno ?
    Samej Róm nebo horník . Jenom kurva nepoznáš kdo je kdo !!! Špíny.

    • Promiň,omlouvám se.Psal jsem to pod vlivem alkoholu,adrenalinu a testosteronu.

    • Neměl by jsi znevažovat horníky! Jsem blondýna, modré oči, árijské rysy a můj táta zemřel v dole, byl horník, žádný cikán! Mimochodem i v Prostějově těch cikánů běhá jak kobylek, oni jsou problém všech.