DISKUZE


Základní informace + pravidla:

  • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
  • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
  • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.
1 252 253 254 255 256 259
  • SOUTĚŽ O PIVO!

    Tipujeme počet Havířova v úterý v ČB!
    A: 0
    B: 1-2
    C: 3-6
    D: 7 a více

    Tipujte a výhru si vyzvedněte u bubeníka! ?

  • nejvetsi pica je Pekr! Borci v utery nasadte nakyho junka at mu zlomi ruku nebo vaz te kurve!

    • Nejenom Pekr…i ten debil Štich a Repe, to je úplně to samý jak přes kopírák. Jsem rád, že jsme oba zápasy urvali a zacpali těm idiotům konečně hubu. A jak neskutečně včera padali, komedie opravdu. Tak jako mi Kladno celkem nevadilo, tak teď už je to pro mě akorát banda idiotů, co si asi mysleli, že nás přejedou 4:0 jako zbytek favoritů a ejhle, ono to jaksi nejde. A co za perly a silné kecy vypouští jejich fans na jejich fóru, tak to je taky k blití. Podle jedné fanynky to údajně dneska nestačilo ani na to nic, co hrajem 😀 tohle mě opravdu rozsekalo. Tak my nehrajem nic, ale je to 2:2. Proč nám teda nedali aspoň pětku, když hrajeme hovno? No konec opravdu tyhle individua. Doufám, že to tam v úterý urveme a ve čtvrtek zboříme stadion. Kluci by si to za ty výkony, co předvádí celou sezonu zasloužili. A hlavně teď jak dřou v play off. Ale cítím už teď, že to v úterý bude boj i s pruhovanýma. No ale věřím, že to dáme! 🙂 a hlavně ve čtvrtek povinně všichni na zimák!

    • Taky krásné 🙂 – jedno lepší jak druhé 🙂 , klobouk dolů 😉 !!!!!

  • Zdarec, máme poslední volné místo v tranzitu zítra do Kladna. Odjezd ve 13:00 z PV. Kdo by měl zájem tel 775417445 Lukyn

  • Chceš nám pomoci ve finančně velmi náročném play-off? Dojdi si zítra koupit do našeho fanshopu třeba šálu „Táhneme na hokej“! Z nových suvenýrů máme ještě posledních pár kusů triček a polštářů. Uděláš radost nám i sobě 🙂
    Otevíráme v 17:10, zavíráme po první přestávce…

  • Všimli jste si, že Kladenský doktor byl na ledě víckrát než Jágr ? 😀

    • Vždyť se už první zápas u nás kácely jako hadroví panáci.

  • Hele proč sou u vás v Přerově tak drahý vstupenky a onlajn přenosy?

    • Cena vstupenek je jiná věc, ale asi je rozumná. Klub taky potřebuje vydělat, a kdyby dal lístky za 100 tak stejně o moc lidí víc nepřijde.

    • Protože chtějí dostat lidi na zimák a bojí se, že když bude přenos levnější, tak že lidi radši zůstanou doma a pustí si to v počítači. Což je v dnešní době, kdy jsou lidi čím dál línější, docela dobře možné 🙂

  • Hoši děkujem! Naši nezklamali, naopak kladno bez respektu prerusi nasi dekovacku proste klauni v cele s nemocinkanym jagrem co jim zaridil postup a ti jejich ubohy fanousci no… Skoda slov.

    • S.pv > myslim ze to je tim ze cumeli na prenos a ten to takhle zkresluje, kamera blizko jejich „kotli“

    • Sérii chyběl jen nějaký protivník na tribunách. Kladno, to je opravdu banda totálních mentálů. Mně je z té fanklubácké nátury úplně zle. Musí být strašně mrzuté, dva dny poslouchat v domácí knajpě na zimáku prostějovské chorály, nechat se urážet, nezmoct se na jakoukoli reakci a poté si pěkně vylít srdíčko na fejsbuku 😀 O zápasech u nás ani nemluvě. Čuměli jak péra s otevřenéma tlamama. Taky bylo na co. Fakt super atmosféra na všech zápasech. Obrovská škoda, že je konec. Prostějov zase jednou žil hokejem…

    • Tak už nás učili fandit i tábory jako Kolín, takže bych se takovýmu výroku ani nebránil. Jinak to bylo ale super…celá serie…až mě mrzí, že je konec.

    • Ja se docetl, ze kladno prervavalo prostejov v te jejich sestave 25 fans? ubozaci z cech

  • Hoši neplakejte pořád. Hokej a celá série byla bez jakýchkoliv prasáren a zkrátka vyhrál lepší tým. Svými urážkami a například pískotem na JJ jen ponižujete samy sebe a co se týká děkovačky…. nikde jsem neviděl, že by hostující tým čekal na to….až se domácí rozloučí s diváky…. vždy si každý udělá to své a jde se domu…. trošku rozum do hrsti. čest!

    • Kladno zaslouženě postoupilo, o tom žádná. Co si budeme nalhávat, ze 6 zápasů jsme byli lepší tak v jednom. Naopak Kladno na tribunách slaboučké jak čaj, doma i venku. V tomhle ohledu naše jasná výhra. Skvělá atmosféra, chorea i výjezdy…
      P.S. Díky všem za velkou soudržnost při konfliktu u fanshopu!

  • Čau borci, bude nějaké vyjádření k té aférce včera před fanshopem?

    • Na udání přišla kontrola z úřadů, chtěli zabavit peníze i všechny věci. Lidi si to nenechali líbit a vyhnali je ze stadionu…

  • 20 k pokuta za so + ne – to rychle svaz rozhodnul , ale jak dopadlo odvolání ze zápasu hav – pv nikde není . Nevíte někdo ? Sezona skončila , uvidíme kolik peněz svaz ještě potřebuje na léto. Podle toho bude další pokuta za poslední zápasy. Opravdu vám přišlo , že bylo ve čtvrtek 3 100 lidí ?

    • To : Joe69
      Ano o zrušení vím , ale DK měla zasedat znovu ohledně toho a to rozhodnutí nikde není. Údajně na základě nových info od policie a poskytnutí nových materiálů se bude rozhodovat znovu. Ano zdálo se my více lidí než bylo nahlášeno.

    • Na webu Jestřábů v sekci „aktuality“ máš skoro měsíc zprávu o zrušení pokuty z Havířova.
      Lidí bylo víc, k těm oficiálním počtum si přidej 500 a je to asi reálné.

  • Přišlo nám do zpráv na facebooku:

    Zdravím Legendy.

    Chci Vám poděkovat za uplynulou sezonu. Bylo mi ctí hrát pod Vaším bubnem!
    Váš umělecký přístup okolo ledu ať už co se týče skandování, choreí a i třeba jen tleskání lidí okolo na sedačkách.. to byl zážitek.. to byly ty chvíle, kvůli kterým se lidé oblékají do společenského, rezervují si lístky měsíce dopředu a utratí neskutečné jmění, aby potom viděli v divadle to, na co tady v Prostějově chodite Vy každý týden.. na co se řekne Jdu! Pojď taky!
    Je jedno co si bereš..
    Pojď s námi a pojď se bavit, fandit podpořit a dostat to ze sebe.
    Život se má žít na plný koule a já jsem naprosto přesvědčený, že Vy jste VZOR.
    Buďte sví, buďte takoví a vždy věřte do poslední minuty s klukama na ledě.

    Moc jsem si užil cestu s Vámi vlakem z Litoměřic, když jsme se potkali ve společné části cesty.
    Užil jsem si každé vaše skandování mého jména, jsem za to ohromně vděčný. Mluvím vážně pravdu když řeknu, že každou moji třetí noc, když jsem chtěl jít spát najednou mě napadla myšlenka, jak s Vámi příště oslavit vyhraný zápas.. jak si to s vámi co nejvíce užít a dělat Vám radost, pro Vás se to hraje. Moc příležitostí jsem tuhle sezonu neměl a moje výkony nebyly vždycky takové, jaké by si všichni představovali a ani já jsem nebyl vždy spokojený. Ale to je hokej a po téhle sezóně odcházím s obrovskými zkušenostmi díky skvělé partě v kabině a úžasné podpoře z hlediště.
    Vážím si, že jste si řekli o rybičku po posledním zápasu sezóny. Jsem Vám nesmírně vděčný.. ?

    Dominik Groh.

  • Ahoj Dominiku Přeju ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám 😉 – hlavně hodně zdraví , štěstí atd….., ať se ti dobře daří a doufám,že u nás dál zůstaneš 🙂 ✌!Měj se.

  • Z diskuze fanklub Poldi Kladno , ten co tam organizuje výjezdy atd. napsal :
    – Prostějov – byl jsem tam prvně a čekal jsem asi fakt větší peklo, dle pověsti která jim předchází, myslim co se týká atmosféry, to co tam bylo nevybočovalo z normálu, maj to asi pěkně zorganizovaný to jo, plachty maj fakt velký, ale jestli si to nechávaj dělat u firmy na zakázku jak jsem se tam doslechl, tak nevim 🙁 ale ta velká věc na první zápas (ostřelovač) to se jim povedlo, to musim uznat, o lidech zpoza sítě a padajících zářivkách už byla řeč, o tom neradno mluvit.
    To: co psali po každém zápase s PV a po skončení série asi netřeba kopírovat. Každý si domyslí. 😉
    PS: Nechcete tu firmu co vám dělá ty plachty prozradit aspon sousedům s motykou a ukázat at to zase nemají vzhůru nohama ? (cwl)

  • Strnad – kapitán Kladna:
    V prvním kole play off nás čekal Prostějov, který byl pořádně těžkou zkouškou…

    Psychicky to byla asi náročnější série než proti Budějovicím. Takhle propracované a dobré přesilovky jsem asi ještě nikdy nebránil. S kluky jsme se občas až třásli, abychom jim nedali přesilovku, protože ji měli opravdu perfektní.

    Loni jsme přes Ústí přešli snadno a pak jsme nestačili na Jihlavu. Připravila nás na semifinále právě čtvrtfinálová série proti Prostějovu?

    Určitě nás to zocelilo, protože jsme si tam prožili hodně těžké chvíle. Zvlášť když to bylo u nich 2:2 a oba zápasy jsme prohráli v prodloužení nebo na nájezdy. Trochu nás to zlomilo, protože vždycky chybělo málo a mohli jsme to zvrátit na naši stranu. Dokázali jsme se ale vrátit a to nás posílilo. S tím samým jsme pak šli i do série s Budějovicemi.