DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 2 3 258
  • Ahoj ja se podívam, které magor si hodil něco dobrého na děcka. Mnam. Doufám, že to děláto často..

 • Já postrádám novou šálu,kterou po mně chtěl a taky , pro mou důvěru v čestné slovo členů FANS……. MÁM.Zítra se dovím,jestli moje pitomost je nebetyčná a nebo je skutečňe každý organizátor výjezdů skutečně věrohodný?!? Jesti jsem naletěl-moje pitomost a Vaše ostuda.Ale ještě jedna připomínka.Na výjezdech nabádáte k větší účasti a přitm mezi sebou máte alespoň 3,co jsou svým přístupem velmi negativní k novým účastníkům výjezdů!.Další výjezdy s Váni , ani Já,ani moji přátelé,neplanují!

  • Tím chceš říct, že jsme zloději?! Nebo jak to myslíš? To by mne opravdu zajímalo.
   K připomínce: starostí s výjezdama na play-off je až až. Možná to netušíš, ale několik dní předem, než bylo jasné, koho vůbec dostaneme, jsme obvolávali a domlouvali dopravce na dva dny, různé penziony v Budějovicích, Kladně, Praze, Jihlavě.. Jen proto, aby lidi jako ty a tvoji přátelé, jejichž výjezdová aktivita v sezoně začíná a končí výjezdem do Přerova, měli vše nachystané jak na zlatém podnose. Cestu, bydlení, vstupenky.. Do toho přijde Vsetín, vyjede x lidí, kteří by nikam dál nejeli, chovají se jako totální vandráci co „zapalují Vsetín“ nebo si hrají na organizátory a budou dávat lidem, kteří jezdí celé rok do každé prdele, kázání o tom, co a jak bude? To se nediv, že je pak někdo negativní..

  • Jak jsem osobně slíbil tak jsem dodržel. Tvoje šála se věnovala řidiči za ochotu a tobě byla slíbená nová i s pár věcmi navíc za ochotu. Co jsem byl informován. Do shopu ses stavil a dostal si i vlepky zapalovač a placku. My nejsme žádní zloději!
   To, že sem tebe ani kolegu neviděl nikdy na výjezdu neřeším. Ale to, že budete ožralý kecat do organizování vyjezdu a lidem, co mají naježdeno víc jak vy nasráno nebudete říkat “nastupovat kurva. Jedem”

  • Když si někdo neuvědomí, že by se na to kluci mohli vybodnout, ať si každý sežene lístky do Vsetína sám, a jediný co musí udělat, že zaplatí v busu (cestu + lístek na zápas), tak je asi pěkný rozežranec. Co byste kur*a chtěli? Uvědom si, kolik usílí, času, nervů, financí, a bůhví čeho ještě to ty kluky stojí? A zkusi si někdy, po tom co se dozvíš soupeře, v takové krátké době něco shánět, a ještě se lidem zavdečit. Pokaždý je to od nich bezvadně zvládnutý a zařízený, a na takový výjezd se pak jede s radostí, a lidi jsou spokojení, a váží si toho. .. Teda pokud se někdo nechová jako opice ožralá, nebuzeruje ostatní, atd. – Myšleno na člověka, co jede poprvé na výjezd, jako ty, a kromě přijití na sraz k busu proto neudělal ani „Ň“ ..

 • Napřed Dědek potápěl Prostějov ,teď Poruba. Nemá on problémy s počátečním „P“ ? Jinak rozhodčím nepřeji nic zlého,ale pokud budou u Nás rozhodovat nestandartně , pak se nevyhnou tradiční PROSTĚJOVSKÉ přívětivosti.
  Pan Vykoukal je,nebo se stal ikonou nového PROSTĚJOVSKÉHO hokeje,za njěž nužno poděkovat Doktoru Luňákovi,ale dovolím si jednu,čistě amatérskou poznámku.
  Pane Vykoukale,jako hráč jste byl jeden z nejlepších obráncú REPRE. ale peoč Naši Jestřábi v obraně nevypadají vůbec jistě?Snad se to k trenérovi dostane.Ještě mám dotaz na fans:Jak je možné, že v Porubě čekala P.Č.(Policie České Republiky)návštěvu 200 prostějovákú a byli jsme tam ve čtyřech.Jak teď vydím na posledním vítězstvím.Děkuju dvěma statečným kotelníkům , kteří Nás,úspěšně,provedli místními nástrahami.

  • Mylné představy o Dědkovi máte všichni co si myslíte že někoho „potápí“… nepotápí ani nás, ani Porubu, ani Budějovice… on prostě jen neumí pískat,nemá přehled ani smysl pro tuto řeholi, takže to kazí na všechny strany a někde je to víc vidět, to je vše.

   Blíží se konec sezony a dá se říct že u ostatních celků vesměs kdo měl nějaké ambice tak forma jim graduje… jen u nás pozoruji spíš pád. Co za tím je asi nezjistíme… špatná kondiční nebo mentální příprava ?

  • Nejspíše se budeš muset zeptat PČR, kde k té informaci přišla 😁