DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.
1 255 256 257 258 259
 • V sobotu poberme co nejvice narodnich vlajek, vyvesime je po celem zimaku at se nam ta oslava co nejvice podari. Vseci na mista!

 • Snat se také objevím, ale tolik slávy? Až přendo, přendo.

 • Včera to byl krásnej hokej. Škoda, že fanoušci z kotle pak z nějakého důvodu nefandili. S pořádným fanděním si člověk užije víc. Kvůli tomu jsem si to neužil jak jindy. Co se stalo? Ten zápas mohl mít o 50% větší grády.

  • Je to škoda, ale je to spíše celkový problém momentálních návštěv a fandění, je to teď takové slabší.Taky jak sou takové ty mezery mezi fanoušky na tribuně tak to není ono. Nižší návštěva na Budějovice je možná způsobena předchozími výsledky, na druhou stranu na koho jiného by mělo přijít hodně lidí… Zápas s Budějovicemi ukázal naši velkou sílu ,kterou pořád máme. Je vidět, že i klub se snaží, ty nové webovky vypadají docela slušně. Co mi však hlava nebere, proč chodí pořád tak málo lidí, upřímně 90 Kč za lístek není zase tak moc, cena piva je asi trochu vyšší, ale každý si v podstatě může přinést co chce z domu…Mám pocit, že nejvíc by měla být zastoupena taková ta střední generace, tj. 35-50 roků, ale takových nás je tu snad nejmín. Chápu, že je někdy obtížné skloubit rodinu a práci, ale jednou týdně přijít na domácí zápas snad nemůže být takový problém. Je to škoda, i z toho důvodu, že momentálně tu prožíváme jedno z těch lepších období prostějovského hokeje, tak by bylo podle mě potřeba si toho vážit. Co by se ještě muselo stát,aby lidi začali na hokej znovu chodit???

 • Nejede někdo v sobotu do Třebíče autem? A měl by místo?

 • Chudáci v Budějovicích ! Odečetli jim 6.bodů.
  A nejhorší je že to tím u nich nekončí protože jak se ČSLH dozví že hráči Motoru nemají koule a jsou to děvčata,přijde další kontumace!

 • To je zase nějaký bojkot, že se aktivně nefandí nebo co se děje, že kotel nefandí? 🙂

 • Mam jedno misto dnes do Třebíče,odjezd v 15:00 z PV. Tel 775417445

 • Pochvala pro nového spíkra! Nemá to jednoduché, ale díky za to, že se toho zhostil.

 • Chtěl bych srdečně pozvat všechny přívržence našeho hokeje na blížící se Štěpánskou pařbu FOP1913. Uskuteční se po hokeji s Havířovem a to v sobotu 29.12 v H-Clubu, start celé akce je ve 20 hodin. Máme tu spoustu desítek míst k sezení plus velký taneční sál ve kterém bude od 22 hodin vystupovat prostějovská kapela ROTA NAZDAR. Včera před tréninkem proběhlo v kabině osobní pozvání všech našich hokejstů, tak věříme že si ani oni nenechají tuhle akci ujít a společně tak oslavíme 105 let našeho hokeje!
  Prosíme všechny aby si co nejdříve obstarali lístky v předprodeji na zápasech s Přerovem, Kadaní a Havířovem.
  Předem děkujeme všem kdo nás osobní účastí podpoří!

 • Bude vedoucí čtyřka Chance ligy, po posledním kole základní části, ve stejném složení, v jakém je nyní? Tedy JIHLAVA, KLADNO, VSETÍN a ČESKÉ BUDĚJOVICE? Pokud ano, koho bych si do Play-off, z pohledu FANOUŠKA, pro čtvrtfinále přál?

  POZOR, pokud skončíme na 5. – 8. místě, začneme čtvrtfinále venku, výjezdy připadají na PÁTEK a SOBOTU !!!

  Motor – 80 %
  Jihlava – 10 %
  Kladno – 9 %
  Vsetín – 1 %

  #slezskyhavirov #jsmejini

 • K derby snad jen, že opakovaný vtip není vtipem. Třeba tu sestavičku na výlov rybníka příště napadne něco originálního 🙂

  • Přesně! 😀 jen tak z prdele jsem si projel jejich fórum a šašci se s tím chlubí jako by to kurva bylo něco světoborného…jako možná to trochu pobavilo, ale to je asi vše 🙂 ale co bych taky chtěl po takových kreténech, co budou řvát, že jsme vesnice, přitom je v těch městech obyvatel úplně stejně 😀 toto mě fakt dostane vždy 😀 navíc kotel na baterky, který se zformuje snad jen když někdo přijede 😀 tak teda pak nevím, kdo ten údajný odpad hané je 😀

 • Pokud se dnes chystáte navštívit zápas v Porubě, tak začíná v 17:30. Na našich stránkách je mylně uvedeno, že je to od 18:00.

 • Michal Vymazal vs. kokot Dědek
  výsledek – 6 zápasů stop pro Michala….

 • Napřed Dědek potápěl Prostějov ,teď Poruba. Nemá on problémy s počátečním „P“ ? Jinak rozhodčím nepřeji nic zlého,ale pokud budou u Nás rozhodovat nestandartně , pak se nevyhnou tradiční PROSTĚJOVSKÉ přívětivosti.
  Pan Vykoukal je,nebo se stal ikonou nového PROSTĚJOVSKÉHO hokeje,za njěž nužno poděkovat Doktoru Luňákovi,ale dovolím si jednu,čistě amatérskou poznámku.
  Pane Vykoukale,jako hráč jste byl jeden z nejlepších obráncú REPRE. ale peoč Naši Jestřábi v obraně nevypadají vůbec jistě?Snad se to k trenérovi dostane.Ještě mám dotaz na fans:Jak je možné, že v Porubě čekala P.Č.(Policie České Republiky)návštěvu 200 prostějovákú a byli jsme tam ve čtyřech.Jak teď vydím na posledním vítězstvím.Děkuju dvěma statečným kotelníkům , kteří Nás,úspěšně,provedli místními nástrahami.

  • Nejspíše se budeš muset zeptat PČR, kde k té informaci přišla 😁

  • Mylné představy o Dědkovi máte všichni co si myslíte že někoho „potápí“… nepotápí ani nás, ani Porubu, ani Budějovice… on prostě jen neumí pískat,nemá přehled ani smysl pro tuto řeholi, takže to kazí na všechny strany a někde je to víc vidět, to je vše.

   Blíží se konec sezony a dá se říct že u ostatních celků vesměs kdo měl nějaké ambice tak forma jim graduje… jen u nás pozoruji spíš pád. Co za tím je asi nezjistíme… špatná kondiční nebo mentální příprava ?