DISKUZE


Základní informace + pravidla:

  • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
  • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
  • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.
1 250 251 252 253 254 259
  • Nepřemýšlíte někdo nad uděláním, popřípadě jenom zveřejněním pečetě fop v mediální podobě? Na tapetu na telefon, pc apod.
    potom by se to sem mohlo dávat do nějaké sekce ke stažení..

  • Nevíte náhodou co ten Cecek? Včera stál celý zápas mezi stridackama…Ceca by se ještě hodil…

    • „Po vstupu do O2 areny nas u sektoru Komety zastavili borci, kteri hlidaji v Brne na hokeji. Me osobne, Certovi a i dalsim nasim lidem bylo receno (spise vyhrozovano), ze jakmile bude on neco bunovat nebo ja neco rvat sprostyho/urazlivyho nebo jakoliv PRO NE poburujiciho, tak nas vyvedou, certovi seberou buben a zakazou nam vstupy na domaci zapasy. Prvni tretinu jsem to nejak kousl i kdyz uz horko tezko. Druhou tretinu dokonce tito panove dosli dolu do aktivniho sektoru, kde si stoupli a opet zacali picovat, predevsim skrze choral „sparta zajebana je“, kterej probehl v prvni tretine…

      Opravdu nemam za potrebi si nechat od nekoho vyhrozovat, natoz kvuli emocim souvisejicim s fandenim. Proto jsem na zacatku druhe tretiny lidem rekl, co se stalo a rozhodl sem se s dalsimi lidmi od nas odejit, protoze toto uz neni normalni.

      Udajne po nasem odchodu byli vyvedeni nekteri lide z nase sektoru kvuli tzv. „vulgarnimu fandeni“. Pokud je to, to co chceme, tak urcite beze me!“

  • Ceca je zraněný nebo má tréninkové manko, že ještě nenaskočil???

  • Pokuta 20000 za Havirov… Za pyro ktere priletelo od Banikovcu…

    • Další vymyšlená pokuta. Ted se uz klub musí bránit. Doporučuju si to na stránkách svazu precist co tam je za nesmysly

  • Na výjezd do Kladna mám 2 volná místa v autě. tel 777 88 58 51

  • NOVINKY VE FANSHOPU
    Od zápasu s Karlovými Vary pro Vás máme nachystáno několik novinek v našem fanshopu. Můžete se těšit na trička, polštáře, hrnky, puky a zapalovače. Na play-off se pak sortiment ještě doplní o šály.
    Probíhající sezóna je pro nás finančně velmi náročná, proto si prosím přijďte koupit nějaký suvenýr. Moc nám tím pomůžete!
    P.S. Play-off bude na tribunách stát za to!!!

  • AUTOBUS DO KLADNA!!!
    Chceš vidět, jak odchází nejlepší český hokejista historie Jaromír Jágr poražen z utkání proti našemu Prostějovu? Tak pojeď i ty na poslední zápas základní části, který bude dost možná rozhodovat jak o naší pozici před play-off, tak i o našem čtvrtfinálovém soupeři!
    Informace zde: http://www.fop1913.cz/vyjezdy/

  • Na výjezd do Kladna mám 2 volná místa v autě. tel 777 88 58 51.
    Cena výjezdu 370,-
    Vstupenku pro případné zájemce samozřejmě nemám -:)

    • Drahé , raději jet za 500 kč s fans kde mám v ceně i vstupenku , zábavu + nějaké ty minerálky co kolují .

  • Rozpis zápasů pro Play – off 2017/2018.
    Soupeře se dozvíme po zápase s Kladnem proto je důležité být na tomto utkání !!

    file:///C:/Users/Admin/Downloads/rozpis-soute-wsm-liga-2017-2018-2-st-play-off.pdf

  • Na cestě z Ústí po zasněžené D1, při představě, že celou sezónu čekáme na to, abychom jeli v úterý do Přerova, mám chuť trefit svodidla. A kam pojedeme na play off podle vás? 😀

  • Čus, mám do Kladna na sobotu jeden lístek navíc. Nabízím ho tomu, kdo by mě autem nabral a zase vyhodil v Praze. Ale klidně předám i v Kladně před zápasem za původní cenu 85 Kč, kdybych nesehnal odvoz a jel busem. Mně se řídit nechce. Tel. 777297768.

  • Na 99% začneme venku!!! S největší pravděpodobností to vypadá na Kladno, ale stále je šance i na Slavii. S Přerovem si čtvrtfinále nezahrajeme…
    ÚTERÝ A STŘEDA PATŘÍ VÝJEZDU!!!!
    P.S. Veškeré info o výjezdu zítra večer!