DISKUZE


Základní informace + pravidla:

  • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
  • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
  • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.
1 248 249 250 251 252 259
  • Tak když mohli dostat tři goly během jedné třetiny a během pár minut.Tak proč by tak nemohli dostat 4

  • Zase vypuštené utkání. Že by se brankostroj plejerů zadrhl? Čelo uteče, ale to je asi všem u p….e. i ti posraní cigáni. 1:3 a už 5:3, hnus.

    • Ja a cikan????Nema cenu ti sem nic psat.Tak treba v sobotu sedavam na vzducholodi.Ja bouzel pracuji mimo,takze jsem v PV jen o vikendech.To vis,ridic ten tvrdy chleba ma.Ale i kdyz se prohrava,tak fandim a verim.

    • Ty jsi vazne osel!!!On nekdo schvalne vypusti utkani.Tady je videt jaky jsi fanousek.A ze nadavas veprovakum do ciganu.Tam jim nejaky radni udelal program a museli se zaclenit do prace.A kde nyni pracuji?Tady v Prostejove a stehuji se sem a hojne.Tam uz zbourali celou ulici gheta a budou bourat dal,i ubytovny zavreli.Tak se prober a naliskej si.Fandi a ver.Jeste neni konec sezony

  • Pravda boli a to moc, Kolemjdouci pise jen pravdu, podivejte se jak to vypada v PV..

    • To: Zabikuk Ale to se nevylučuje . Vepřov je takový menší Moravský Kladno a basta ?

    • Jak rikas basta tak to tak bude ? ale je to trochu z cesty, mnohem vic to sedi treba na Kladno kde vyhlasili cele mesto jako neprizpusobivou oblast ?

    • To je tady furt dokola , téma cigáni. Nechápu jak to někoho ještě může bavit , stále tu vypisovat tam je o 2 cigány více než u nás a o 5 méně než v ……., ale stejně jak v ………Kurva jednou to jsou cigáni z vepřova jak je zná Morava a taky tak na ně na stadionu volá a basta. A už neodepisuji.

  • Drtina dostal 4 minuty za vysokou hůl , to se stane. Ale hned se nechal vyloučit Kolář a poslal nás do 3 , je jedno jestli to byl faul nebo ne , písknul to . Nic neubránili a dostali 2 goly , na 4 : 1 to rozhodlo. My jsme 2 krátké přesilovky 5 na 3 nevyužili , dnes přesilovky nešli. Každý tým má dnes video a umí se na ně připravit když se hrají pořád stejně.

  • Chodím na hokej skoro 50 let a takový tým tady dlouho nebyl.Naposledy za Koláře,nebo v 70 letech za Chovance,Bilika,Hrebika atd.Buďme radi za to co je.Podle mě toho má Kuba plné kecky a chtělo by to nějakého gólmana na sem tam na záskok.Nic proti Kubovi.V sobotu za 3 body a bude líp.

  • To: Kolemjdouci – to jsem napsal schválně , že tady furt taháš téma cigáni. Jinak můj příspěvek výše . To nebylo nic proti tobě.

  • Od této chvíle lze vkládat příspěvky pouze po přihlášení (registrovat se můžete vpravo nahoře). Platí to i pro komentáře k článkům a pro tipovačku!

  • Teda dalo to fušku se registrovat.Takové obstrukce nedělají ani některé banky.

  • Jinak totéž zklamání,jako mnozí tady z prohry,ale více z druhé třetiny.Nemuseli se na Nás chytat celky pod náma,i když jsou,momentáně,na vzestupu!

  • Takže ztítra na značka.Ať jím Naši borci naloží jako minule,u nich

  • Dobrý večer,
    tady Sova. Vy se na mě asi kolego rozhněváte. Tak to udělláme jinak. Nazdár, ty kurvo, co ty prachy hele? Tady jJirka senior..

    • Promiň Radegaste, ja byl jakési divné. Radsi skocim na hybesku naproti.
      Zdravi Jiříček

    • No Stálice
      Mam rád Prostějov. Ale taky mám rád peníze a práci.
      A na hokej přijedu, tak max 2* za rokk
      Na druhou stranu mam se dobře.

    • Nazdar pane. Jsem rád, že je to s Tebou pořád furt stejný. Prostě Stálice, pro nás pamětníky :-).