0

Svět ultras

23/10/2016 v 20:48 od

Svět ultras: Úvod

O co jde?

Jak už napovídá samotný název, v této dlouho připravované nové rubrice našeho webu se budeme věnovat fanouškovskému životu napříč celým světem. Těšit se můžete například na přehled nejlepších táborů jednotlivých zemí, nejlepší sestřihy fandění, nejlepší klubové hymny (bude mezi nimi i hymna Jestřábů? 🙂 ), nejkrásnější chorea, nejpůsobivější pyroshow, nejpočetnější výjezdy, nejlepší chorály nebo nejlepší stadiony.

Jak často?

Nový článek bude ke zhlédnutí vždy jednou týdně.

Proč to děláme?

Možná se teď ptáte, proč budeme něco takového psát na web prostějovských fanoušků. Důvodů je hned několik. Tím nejdůležitějším je snaha ukázat lidem, kteří třeba nesledují fanouškovskou scénu, jak to vypadá za hranicemi naší země. Někdy i velmi blízko za hranicemi. Jak si tam fanoušci dokáží užít zápasy svého klubu, bez ohledu na soupeře nebo výsledek na hřišti. Ukázat lidem cestu, jak se na tribunách bavit. Jak si najít cestu do kotle. Jak se fanděním bavit za jakéhokoliv stavu na ledě. Jak si užít svůj volný čas naplno a myslet trochu pozitivněji.

Jak se budeme prezentovat my fanoušci, jak si zápasy a výjezdy užijeme, to záleží pouze a jen na nás. Snažme se z našeho kotle udělat skvěle namazaný stroj, který nám budou ostatní závidět. Tahle změna zřejmě nebude trvat týdny ani měsíce, ale roky. Možná i dlouhé roky. Třeba se to ani nepovede, ale za pokus to jistě stojí. Vždyť jde o náš milovaný sport, klub i město. Zkusme si vzít příklad z těch nejlepších fanouškovských táborů na světě. Přesně o tom tahle rubrika bude…

Soutěž o hodnotné ceny

U každého dílu se vás budeme snažit zapojit prostřednictvím soutěže, jejíž znění bude každý týden jiné. V daném článku budou vylosováni vždy 3 výherci, jenž budou odměněni suvenýry z našeho fanshopu. Občas soutěž zpestříme i jinými cenami, ale to až někdy příště. Výherci z daného dílu Světu ultras budou zveřejněni v následujícím článku, o týden později.

Začínáme příští týden, kdy se podíváme na nejlepší klubové hymny odzpívané fanoušky na tribunách…

11

Napsat komentář