46

Svět ultras

27/10/2016 v 20:05 od

Svět Ultras: 12 nejlepších klubových hymen odzpívaných fanoušky

Přinášíme slibovaný první díl naší nové rubriky Svět Ultras. Dnes se podíváme na 12 nejlepších klubových hymen odzpívaných fanoušky. 

O co jde v této rubrice?

Jak už napovídá samotný název, v této dlouho připravované nové rubrice našeho webu se budeme věnovat fanouškovskému životu napříč celým světem. Těšit se můžete například na přehled nejlepších táborů jednotlivých zemí, nejlepší sestřihy fandění, nejkrásnější chorea, nejpůsobivější pyroshow, nejpočetnější výjezdy, nejlepší chorály nebo nejlepší stadiony.

Možná se teď ptáte, proč budeme něco takového psát na web prostějovských fanoušků. Důvodů je hned několik. Tím nejdůležitějším je snaha ukázat lidem, kteří třeba nesledují fanouškovskou scénu, jak to vypadá za hranicemi naší země. Někdy i velmi blízko za hranicemi. Jak si tam fanoušci dokáží užít zápasy svého klubu, bez ohledu na soupeře nebo výsledek na hřišti. Ukázat lidem cestu, jak se na tribunách bavit. Jak si najít cestu do kotle. Jak se fanděním bavit za jakéhokoliv stavu na ledě. Jak si užít svůj volný čas naplno a myslet trochu pozitivněji.

Jak se budeme prezentovat my fanoušci, jak si zápasy a výjezdy užijeme, to záleží pouze a jen na nás. Snažme se z našeho kotle udělat skvěle namazaný stroj, který nám budou ostatní závidět. Tahle změna zřejmě nebude trvat týdny ani měsíce, ale roky. Možná i dlouhé roky. Třeba se to ani nepovede, ale za pokus to jistě stojí. Vždyť jde o náš milovaný sport, klub i město. Zkusme si vzít příklad z těch nejlepších fanouškovských táborů na světě. Přesně o tom tahle rubrika bude…

Soutěž

Napište dolů do komentářů, která hymna se vám nejvíce líbila a vyhrajte poukázku na 100 Kč do našeho fanshopu! Losovat budeme hned 3 výherce! Při losování na vámi zvolené hymně nezáleží, proběhne čistě náhodně a nerozhoduje tedy, jestli např. hymna Hajduku Split měla více „hlasů“ než jiná. Každý fanoušek může poslat pouze jeden komentář. Seznam výherců se objeví příští týden v následujícím díle Světu Ultras. Poté si můžete svoji cenu vyzvednout ve fanshopu.

12 NEJLEPŠÍCH KLUBOVÝCH HYMEN ODZPÍVANÝCH FANOUŠKY

AS Roma, Itálie

Roma, Roma, Roma

Liverpool FC, Anglie

You’ll Never Walk Alone

Hajduk Split, Chorvatsko

Dalmatinac Sam

Legia Warszawa, Polsko

Sen o Warszawie

Partizan Beograd, Srbsko

Da Volim Crno Bele

Sevilla FC, Španělsko

Himno Del Sevilla

Hibernian FC, Skotsko

Sunshine On Leith

S.S. Lazio, Itálie

Vola Lazio Vola

West Ham United, Anglie

I´m Forever Blowing Bubbles

AS Saint-Étienne, Francie

Allez Les Verts

Crvena Zvezda Beograd, Srbsko

Dobro Znaj (VE VIDEU OD ČASU 1:12)

Wisła Kraków, Polsko

Jak Długo Na Wawelu (VE VIDEU OD ČASU 0:25)

Poděl se o článek s kamarády a napiš, jaká klubová hymna odzpívaná fanoušky se ti líbila nejvíce!

 

Napsat komentář

1 2 3