0

Nezařazené

19/02/2018 v 19:27 od

Novinky ve fanshopu a předběžné informace o play-off!

NOVINKY VE FANSHOPU

Od zápasu s Karlovými Vary se můžete těšit na několik nových suvenýrů v našem fanshopu. Do prodeje půjdou polštáře, hrnky a zapalovače. Na play-off pak budou připravena ještě trička a šály. Ve vyřazovacích bojích nás čekají na tribunách velké věci, jež ale samozřejmě něco stojí, proto pokud nás chcete finančně podpořit a zároveň dopřát radost sobě či někomu blízkému, tak přijďte nakoupit do fanshopu Fans of Prostějov. Děkujeme!

Polštář oboustranný – 200 Kč

sdr dav

Hrnek – 150 Kč

dav dav dav

Zapalovač – 20 Kč

dav

PŘEDBĚŽNÉ INFORMACE O PLAY-OFF

Vyjde to do třetice všeho dobrého? Postoupí prostějovský hokejový klub přes prvního soupeře v prvoligovém play-off? Před dvěma roky jsme vypadli se Slavií Praha, loni s Přerovem. Je na čase to zlomit, k čemuž musíme pomoci i my! Čtvrtfinále začíná za 8 dní a my vám proto přinášíme předběžné informace, co nás bude v nejdůležitější fázi sezóny čekat!

Jaké jsou termíny čtvrtfinále?

1. zápas – úterý 27. února 2018

2. zápas – středa 28. února 2018

3. zápas – sobota 3. března 2018

4. zápas – neděle 4. března 2018

případný 5. zápas – úterý 6. března 2018

případný 6. zápas – čtvrtek 8. března 2018

případný 7. zápas – sobota 10. března 2018

Začneme čtvrtfinále doma nebo venku?

Dvě kola před koncem to vypadá vzhledem k současné tabulce a závěrečnému rozlosování, že začneme spíše venku. To znamená, že zřejmě vyrazíme na úvodní dvojvýjezd v úterý 27. února a úvodní domácí dvojutkání sehrajeme o víkendu v sobotu a neděli.

Kdo bude naším soupeřem?

Možní soupeři jsou hned tři – Kladno, Slavia Praha a Přerov. Jeden atraktivní soupeř vedle druhého. Ať narazíme na kohokoliv, tak to bude na tribunách stát rozhodně za to!!!

Jak vypadá tabulka?

3. Kladno 91 bodů – venku České Budějovice, doma Prostějov

4. Slavia Praha 87 bodů – doma Litoměřice, venku Benátky

5. Prostějov 86 bodů – doma Karlovy Vary, venku Kladno

6. Přerov 86 bodů – venku Havířov, doma České Budějovice

V případě rovnosti bodů rozhodují vzájemné zápasy, které máme lepší proti Slavii Praha a zatím i proti Kladnu. Naopak horší bilanci máme s Přerovem.

Co očekávat na domácích zápasech?

Především fantastickou atmosféru, o kterou se musíme postarat my všichni! Dále budou připravena velká celotribunová chorea a fanshop nacpaný suvenýry. Před prvním zápasem se uskuteční společný pochod z náměstí TGM a před druhým zápasem budeme vybírat do kasiček. 

Jak s výjezdy?

Na všechny výjezdy budeme vypravovat autobusy. V případě, že se utkáme s Kladnem či Slavií Praha, tak budou autobusy na úvodním dvojzápase zůstávat přes noc. Pro všechny fanoušky zajistíme ubytování, pokud u přihlášení neuvedou jinak. Na případné další výjezdy už budeme cestovat klasicky před zápasem a vracet se hned po něm zpět do Prostějova. Pokud bychom se ve čtvrtfinále utkali s Přerovem, tak se budou autobusy samozřejmě vracet ihned po zápase do Prostějova.

Vyzýváme všechny fanoušky, aby si zaznamenali všechny termíny čtvrtfinále, ať se nás sejde jak na domácích zápasech, tak na výjezdech co nejvíce! Více informací o jednotlivých utkáních přineseme později…

JSME PROSTĚJOV!!!

IMG_7737

 

Napsat komentář