DISKUZE


Základní informace + pravidla:

 • Pro přidávání komentářů musíte být zaregistrováni a následně přihlášeni (vpravo nahoře).
 • Komentáře hrubě poškozující fanoušky a klub samotný budou mazány.
 • Nastavení profilového obrázku: → sekce Profil → vybrat soubor → aktualizovat profil → vlevo dole se spustí nahrávání → obrázek je nahraný.

Napsat komentář

1 2 3 4 258
  • Přesně! 😀 jen tak z prdele jsem si projel jejich fórum a šašci se s tím chlubí jako by to kurva bylo něco světoborného…jako možná to trochu pobavilo, ale to je asi vše :) ale co bych taky chtěl po takových kreténech, co budou řvát, že jsme vesnice, přitom je v těch městech obyvatel úplně stejně 😀 toto mě fakt dostane vždy 😀 navíc kotel na baterky, který se zformuje snad jen když někdo přijede 😀 tak teda pak nevím, kdo ten údajný odpad hané je 😀

 • Bude vedoucí čtyřka Chance ligy, po posledním kole základní části, ve stejném složení, v jakém je nyní? Tedy JIHLAVA, KLADNO, VSETÍN a ČESKÉ BUDĚJOVICE? Pokud ano, koho bych si do Play-off, z pohledu FANOUŠKA, pro čtvrtfinále přál?

  POZOR, pokud skončíme na 5. – 8. místě, začneme čtvrtfinále venku, výjezdy připadají na PÁTEK a SOBOTU !!!

  Motor – 80 %
  Jihlava – 10 %
  Kladno – 9 %
  Vsetín – 1 %

  #slezskyhavirov #jsmejini

 • Chtěl bych srdečně pozvat všechny přívržence našeho hokeje na blížící se Štěpánskou pařbu FOP1913. Uskuteční se po hokeji s Havířovem a to v sobotu 29.12 v H-Clubu, start celé akce je ve 20 hodin. Máme tu spoustu desítek míst k sezení plus velký taneční sál ve kterém bude od 22 hodin vystupovat prostějovská kapela ROTA NAZDAR. Včera před tréninkem proběhlo v kabině osobní pozvání všech našich hokejstů, tak věříme že si ani oni nenechají tuhle akci ujít a společně tak oslavíme 105 let našeho hokeje!
  Prosíme všechny aby si co nejdříve obstarali lístky v předprodeji na zápasech s Přerovem, Kadaní a Havířovem.
  Předem děkujeme všem kdo nás osobní účastí podpoří!

  • Je to škoda, ale je to spíše celkový problém momentálních návštěv a fandění, je to teď takové slabší.Taky jak sou takové ty mezery mezi fanoušky na tribuně tak to není ono. Nižší návštěva na Budějovice je možná způsobena předchozími výsledky, na druhou stranu na koho jiného by mělo přijít hodně lidí… Zápas s Budějovicemi ukázal naši velkou sílu ,kterou pořád máme. Je vidět, že i klub se snaží, ty nové webovky vypadají docela slušně. Co mi však hlava nebere, proč chodí pořád tak málo lidí, upřímně 90 Kč za lístek není zase tak moc, cena piva je asi trochu vyšší, ale každý si v podstatě může přinést co chce z domu…Mám pocit, že nejvíc by měla být zastoupena taková ta střední generace, tj. 35-50 roků, ale takových nás je tu snad nejmín. Chápu, že je někdy obtížné skloubit rodinu a práci, ale jednou týdně přijít na domácí zápas snad nemůže být takový problém. Je to škoda, i z toho důvodu, že momentálně tu prožíváme jedno z těch lepších období prostějovského hokeje, tak by bylo podle mě potřeba si toho vážit. Co by se ještě muselo stát,aby lidi začali na hokej znovu chodit???