1

Nezařazené

26/09/2017 v 21:07 od

Konec organizovaného fandění na domácích zápasech

Jako skupina, jež se aktivně podílí na atmosféře na zimním stadionu v Prostějově i ostatních stadionech po celé republice, jsme se rozhodli již dále neorganizovat fandění na domácích zápasech našeho klubu. Pro nás je důležitější to, jak zaplněné jsou tribuny našeho stadionu a jaká jde o prostějovském hokeji pověst, než to, jestli jsme v semifinále 1. ligy nebo v lize druhé.

Od středečního utkání s Kadaní tedy přestáváme organizovaně fandit. K tomu kroku se uchylujeme velice neradi, protože pro nás není nic víc, než podpora našeho klubu. Ale nevidíme již bohužel jiné řešení. Pokud se totiž nezačne něco dít, přijde den, kdy domácí utkání bude navštěvovat jen pár set diváků. A toho bychom se neradi dožili.

Dnes večer jsme sepsali a poslali panu doktoru Luňákovi několik bodů, které je podle nás potřeba napravit. Pokud se do příštího domácího zápasu, tj. středa 4. října proti Vsetínu, situace nezmění, náš dopis panu Luňákovi zveřejníme zde na webu a kotel zůstane nadále prázdný.

Na závěr bychom chtěli dodat, že pyrotechnika není předmětem jednání a konec organizovaného fandění na domácích zápasech s ní absolutně nesouvisí.

Fans of Prostějov 1913

Napsat komentář