0

Nezařazené

23/10/2018 v 21:20 od

Přijďte v sobotu oslavit 100 let samostatného státu!

Přečtěte si prosím následujících 7 bodů článku, děkujeme!

1) Výročí 100 let samostatného státu

V neděli 28. října tohoto roku slaví samostatný stát Čechů a Slováků jubilejních 100 let a my jsme se rozhodli oslavit významný svátek našeho národa na sobotním utkání se Slavií Praha. Na zápase zahraje státní hymna, světlo světa spatří velkolepé celotribunové choreo v podání východní tribuny, vyvěšeno bude mnoho národních vlajek, znovuotevřen bude náš fanshop a v neposlední řadě spolu všichni oslavíme velké výročí naší milované země na zápase milovaného klubu.

2) Choreo

V sobotu bude k vidění jedna z nejhezčích prezentací v historii prostějovského stadionu. Věnována bude právě výročí 100 let našeho státu a bude rozhodně stát za to! Dojděte prosím na svá místa včas, ideálně nejpozději v 16:45.

3) Fanshop

Poprvé v letošní sezóně otevíráme náš fanshop, který bude umístěn pro toto utkání za bránou na jižní straně stadionu. K prodeji bude mnoho suvenýrů, kterým budou vévodit nová trička oslavující 100 let samostatného československého státu. Každým zakoupeným suvenýrem podpoříte fanoušky v jejich další činnosti.

4) Facebooková soutěž

Následující dny (středa, čtvrtek, pátek) zveřejníme na naší facebookové stránce Fans of Prostějov vždy večer mezi 19. a 20. hodinou zvací obrázek, který budete mít za úkol lajkovat či sdílet (bude uvedeno). Jeden z fanoušků, jenž splní úkoly ve všechny 3 dny, bude vylosován a dostane poukaz 300 Kč do našeho fanshopu. Výherce bude vylosován po sobotním obědě. Zapojte se do soutěže a pomozte zpropagovat tento velký den, děkujeme!!!

5) Národní vlajky

Máte doma národní vlajku, ať už na pověšení nebo na tyči? Doneste nám ji v sobotu před zápasem do kotle, všechny národní vlajky pověsíme nahoru nad kotel. Dokážeme nimi zaplnit lano za celou tribunou?

jestrabi-slavia-treti-ctvrtfinale-040320161_galerie-9806) Kotel

Počty kotelníků byly v posledních zápasech zklamáním, máme mnohonásobně větší potenciál, než co letos předvádíme! Vem kamarády a přijdi fandit do kotle i ty!!! Fanděme z plných plic, na absolutní maximum, jedině tak můžeme mít dobrý pocit z tohoto zápasu…

7) Autobusy do Přerova

Ve středu 31. října se vydáme autobusy směr černá díra Hané. Pojeďme společně zlomit mizérii v derby utkáních proti Přerovu!!!

Sraz je naplánován na 16:30, odjezd od zimáku poté 16:45.

Cena výjezdu pro osoby starší 15 let je 100 Kč. Fanoušci ve věku 15 let a mladší jedou tradičně zdarma!

Hlásit se můžete buď do zpráv na facebookové stránce Fans of Prostějov, nebo ve fanshopu proti Slavii Praha nebo na telefonním čísle 732 371 586.

Uzávěrka přihlášek je v pondělí 29. října ve 20 hodin.

Očekávaný návrat z výjezdu je zhruba ve 21:30.

Zcela výjimečně nebudou na tomto výjezdu prodávána piva!

6

 

Napsat komentář