15

Svět ultras

10/11/2016 v 20:13 od

Svět Ultras: 9 nejpůsobivějších pyroshow ze světa + nejlepší prostějovské pyroshow

Přinášíme Vám třetí díl naší nové rubriky Svět Ultras. Dnes se podíváme na 9 nejpůsobivějších pyroshow ze světa a jako bonus i na nejlepší prostějovské pyroshow!

O co jde v této rubrice?

Jak už napovídá samotný název, v této dlouho připravované nové rubrice našeho webu se budeme věnovat fanouškovskému životu napříč celým světem. Těšit se můžete například na přehled nejlepších táborů jednotlivých zemí, nejlepší sestřihy fandění, nejkrásnější chorea, nejpůsobivější pyroshow, nejpočetnější výjezdy, nejlepší chorály nebo nejlepší stadiony.

Možná se teď ptáte, proč budeme něco takového psát na web prostějovských fanoušků. Důvodů je hned několik. Tím nejdůležitějším je snaha ukázat lidem, kteří třeba nesledují fanouškovskou scénu, jak to vypadá za hranicemi naší země. Někdy i velmi blízko za hranicemi. Jak si tam fanoušci dokáží užít zápasy svého klubu, bez ohledu na soupeře nebo výsledek na hřišti. Ukázat lidem cestu, jak se na tribunách bavit. Jak si najít cestu do kotle. Jak se fanděním bavit za jakéhokoliv stavu na ledě. Jak si užít svůj volný čas naplno a myslet trochu pozitivněji.

Jak se budeme prezentovat my fanoušci, jak si zápasy a výjezdy užijeme, to záleží pouze a jen na nás. Snažme se z našeho kotle udělat skvěle namazaný stroj, který nám budou ostatní závidět. Tahle změna zřejmě nebude trvat týdny ani měsíce, ale roky. Možná i dlouhé roky. Třeba se to ani nepovede, ale za pokus to jistě stojí. Vždyť jde o náš milovaný sport, klub i město. Zkusme si vzít příklad z těch nejlepších fanouškovských táborů na světě. Přesně o tom tahle rubrika bude…

Komentáře

Napište do komentáře, která pyroshow na Vás nejvíce zapůsobila a podělte se tak o názor s ostatními fanoušky! Od tohoto dílu již nebudeme pokračovat v soutěži o suvenýry z důvodu nízkého počtu komentářů. Články však mají obrovskou čtenost, prakticky ihned se zařadily mezi to nejčtenější v historii webu, takže o ně rozhodně nepřijdete. Máme pochopitelně radost, že se tolik fanoušků zajímá o ultras scénu nejen v České republice, ale i ve světě. Pište komentáře, lajkujte, posílejte články dál. Pouze s Vaší pomocí to pak třeba jednou bude aspoň částečně vypadat i u nás, tak jako ve světě.

Výherci z minulého dílu

Riva, Fall a FrankRuleta. Ozvěte se prosím na FOP email nebo do zpráv na FB stránce Fans of Prostějov. Následně obdržíte kód, kterým se prokážete ve fanshopu a budete si moci vybrat nálepky, zapalovač nebo placku z našeho fanshopu.

9 NEJPŮSOBIVĚJŠÍCH PYROSHOW ZE SVĚTA + NEJLEPŠÍ PROSTĚJOVSKÉ PYROSHOW

Hajduk Split, Chorvatsko

Aris Thessaloniki, Řecko

Coritiba Paraná, Brazílie

Besiktas Istanbul, Turecko

Ittihad Tanger, Maroko

Crvena Zvezda Beograd, Srbsko

Boca Juniors, Argentina

PAOK Thessaloniki, Řecko

BONUS – NEJLEPŠÍ PROSTĚJOVSKÉ PYROSHOW

Poděl se o článek s kamarády a napiš, jaká pyroshow na tebe nejvíce zapůsobila!

Napsat komentář