1

Nezařazené

03/03/2016 v 12:14 od

Důležité informace k domácím zápasům proti Slavii Praha!

Dlouhé 13 leté čekání na domácí zápasy v  prvoligovém play-off je u konce a tady je přehled důležitých informacích o chystaných akcích na tribunách:

1) Atmosféra

To nejdůležitější hned na úvod. V Praze jsme se ukázali ve skvělém světle, na tribunách jsme jasně ovládli Eden a fandili naplno za jakéhokoliv stavu. Pojďme fandit doma opět se stejným zápalem, stejným fanatismem. Tentokrát však v mnohem větším počtu. V PÁTEK A V SOBOTU BUDE FANDIT CELÝ STADION! Pro tuto skutečnost jsme také nechali vyrobit 1000 velkých letáků zvoucích k fandění na stadionu, které zaplavily celé město a okolní vesnice. Dále jsme udělali soutěž s pozvánkou na domácí atmosféru, dosah pozvánky se vyšplhal až na neuvěřitelných 25 000 osob. První den předprodeje zmizelo okolo 2000 lístků, dá se očekávat narvaný stadion až po střechu. Pojďme si tedy zápasy užít, ať už to bude vypadat na ledě jakkoliv. Jsme Prostějov!

2) Prezentace

Na pátečním utkání bude připravena velká celotribunová prezentace na úvodní nástup, proto buďte na svých místech nejpozději 10 minut před začátkem zápasu. V sobotním zápase bude patřit prezentaci až závěrečná minuta.

3) Fanshop

Fanshop bude na obou domácích utkáních otevírat již 1 hodinu před zápasem, zavírat poté klasicky po 1. přestávce. Ve fanshopu můžete zakoupit úplně nové nálepky a tři druhy placek. K dispozici jsou také ostatní suvenýry jako šály, čepice, rukavice atd. Většina nálepek je již vyprodaná, zbývající balíčky budou nabízeny mimo fanshop také u vchodů při pátečním utkání, proto pokud o ně máte zájem, tak rozhodně na nic nečekejte!

4) Vybírání do kasiček (pozor změna!)

Vzhledem k obrovské finanční náročnosti čtvrtfinálových prezentací bychom Vás opět rádi poprosili o příspěvek do kasičky. Vybírat se bude na sobotním utkání, ale tentokrát ne na tribunách, nýbrž před zápasem ihned za turnikety u vchodu. Při očekávané návštěvě atakující 5000 fanoušků je velmi obtížné vybírat na tribunách, proto na tomto utkání vyzkoušíme novou variantu vybírání. Zároveň bychom Vás chtěli poprosit, abyste měli v ideálním případě již příspěvek nachystaný, děkujeme!

5) Přihlášky na pondělní výjezd

Na případný pátý zápas  čtvrtfinálové série opět vypravujeme autobusy. Sraz účastníků je v pondělí 7. března ve 13:00 u ZS. Cena výjezdu je 350 Kč, mládež do 15 let včetně má výjezd zdarma! Hlásit se na výjezd můžete ve fanshopu na obou domácích zápasech, na čísle 792 218 272 nebo také ve zprávách na facebookové stránce Fans of Prostějov. Uzávěrka přihlášek je v neděli ve 12:00. Každá přihláška po uzávěrce či každý příchozí bez nahlášení je penalizován 50 korunami.

sdileni1

 

 

Napsat komentář